Strona www

aby zaprezentować ofertę

Strona internetowa jest Twoją wizytówką w sieci. Sprawia, że biuro rachunkowe wzbudza większe zaufanie, a wszystkie najważniejsze informacje odbiorca ma podane w jednym miejscu. Atrakcyjna wizualnie, użyteczna dla odbiorcy, a w efekcie prowadząca do kontaktu i pozyskania nowego klienta – to cechy idealnej strony www, którą możemy dla Ciebie stworzyć!

Strona sama w sobie to nie wszystko. Jeśli już ją masz, zastanów się czy treści nie wymagają poprawek. Czy są napisane językiem zrozumiałym dla potencjalnego klienta? Czy zachęcają do skorzystania z Twoich usług? Czy wyczerpująco odpowiadają na pytania, jakie może mieć odbiorca? Jeżeli masz wątpliwości, możemy poprawić teksty lub przygotować je całkowicie od zera

Dlaczego strona internetowa ma znaczenie?

Profesjonalny wizerunek

Przyjemny wizualnie wygląd strony internetowej i intuicyjna nawigacja to klucz do stworzenia profesjonalnego wizerunku online.

Dopasowanie celu

Treści czy sposób nawigowania na stronie jest dopasowany do celu, jaki chcesz osiągnąć oraz wizerunku, jaki chcesz kreować.

Widoczność

Dzięki stronie internetowej potencjalni klienci mogą do Ciebie trafić np. bezpośrednio z wyszukiwarki Google, czy poprzez reklamy.

Co oferujemy w ramach stworzenia strony?

  • Indywidualny wygląd
    Strona jest dostosowana do unikalnych cech i charakteru Twojego biura rachunkowego. Dbamy o to, aby wyróżniała się na tle konkurencji.
  • Funkcjonalność
    Projekty uwzględniają zarówno atrakcyjny wygląd, jak i intuicyjność obsługi. Chcemy, aby potencjalni klienci łatwo znaleźli informacje, których szukają.
  • Skuteczne treści
    Przygotowujemy zarówno treści na stronę główną, podstrony, jak i artykuły na bloga. Dzięki temu ruch na stronie może być jeszcze większy!

A jeżeli masz już stronę internetową – warto prowadzić na niej blog. Nie masz na to czasu? Pomożemy! Piszemy artykuły na blogi biur rachunkowych.

Zainwestuj w profesjonalną stronę internetową i spraw, by Twoje biuro rachunkowe było jeszcze bardziej dostępne i atrakcyjne dla klientów. Sprawdź cennik i skontaktuj się z nami!

Chcesz podjąć współpracę? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Wybierz najdogodniejszy dla siebie sposób:

Możesz skorzystać z formularza. Odezwiemy się do Ciebie.