Kampania Facebook Ads

do promocji produktów

Chcesz budować silną obecność w mediach społecznościowych i dotrzeć do nowych klientów?

Kampania na Facebooku jest polecana szczególnie dla biur rachunkowych, które chcą sprzedać konkretny produkt, np. konsultacje na założenie działalności czy konsultacje podatkowe.

Doskonale sprawdzi się także do pozyskiwania e-maili przedsiębiorców w ramach zapisu do newslettera, promocji artykułów blogowych czy e-booka, jeżeli takowy stworzysz.

Czym wyróżnia się kampania na Facebooku?

Docieramy do wybranej grupy

Facebook oferuje niezrównane możliwości targetowania. Docieramy do konkretnych osób  w oparciu o zainteresowania, demografię czy zachowania online, dzięki czemu reklamy trafią do odpowiednich osób.

Promocja oferty

Facebook to doskonałe miejsce do promocji konkretnych ofert i budowania świadomości marki. Możemy przekonać potencjalnych klientów, że POTRZEBUJĄ Twojego produktu/usługi.

Bogate opcje formatów reklam

Facebook oferuje różnorodne formaty reklam, takie jak obrazy, filmy, karuzele, oferty, wydarzenia, co daje możliwość dopasowania kampanii do konkretnych celów marketingowych. Bogactwo opcji pozwala na kreatywność i zwrócenie uwagi użytkowników.

Co oferujemy w ramach prowadzenia Facebook Ads?

  • Wspólnie szukamy wyróżników Twojej oferty, która przekona odbiorców do skorzystania z niej.
  • Przygotowujemy grafikę oraz treść reklamy.
  • Ustawiamy technicznie reklamę w Menedżerze Reklam, dopasowując cel reklamowy, grupę odbiorców, umiejscowienia i odpowiednio rozkładając budżet reklamowy.
  • Regularnie monitorujemy wyniki kampanii, analizujemy reakcje na posty i wyniki konwersji, a następnie dostosowujemy strategię działań, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Spraw, by Twoje biuro rachunkowe było obecne tam, gdzie są potencjalni klienci. Według statystyk spędzamy ponad 2 godziny dziennie w mediach społecznościowych.

Chcesz wypromować konkretną ofertę, pozyskać e-maile do newslettera, sprzedać swój produkt? Sprawdź cennik i skontaktuj się z nami!

Chcesz podjąć współpracę? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Wybierz najdogodniejszy dla siebie sposób:

Możesz skorzystać z formularza. Odezwiemy się do Ciebie.