Kampania Google Ads

do tych, którzy nas szukają

Szukasz nowych klientów i zależy Ci na szybkim efekcie? Postaw na reklamę Google Ads! Dzięki niej oferta Twojego biura rachunkowego może być widoczna na samej górze strony, kiedy ktoś szuka w wyszukiwarce Google biura rachunkowego.

My skierujemy ruch na Twoją stronę www.
Ty przekonasz klienta do współpracy swoją ofertą!

Dlaczego warto skorzystać z reklam Google?

Precyzyjne targetowanie

Dokładnie określamy, kto zobaczy reklamę. Kampania lokalna, określone branże? Dzięki temu reklama trafia do osób, które mogą być potencjalnie zainteresowane usługami.

Bezpośrednie dotarcie

Reklama Google Ads umożliwia dotarcie do klientów dokładnie wtedy, gdy poszukują usług rachunkowych. Docieramy do potencjalnych klientów w momencie, gdy są gotowi podjąć decyzję zakupową (tj. podpisać umowę).

Efektywność kosztów

Budżet reklamowy wydajesz tylko za rzeczywisty ruch na stronie, czyli za kliknięcia w reklamę. To efektywny sposób alokacji budżetu reklamowego, pozwalający na kontrolę kosztów.

Analiza wyników

Dzięki narzędziom analitycznym śledzimy skuteczność kampanii. Które słowa w reklamie generują najwięcej ruchu? Która podstrona generuje konwersje? To pozwala na dostosowanie strategii podczas trwania kampanii.

Ułatw potencjalnemu klientowi decyzję o podjęciu współpracy właśnie z Twoim biurem, dając mu możliwie dużo informacji właśnie tam, gdzie będzie ich szukał, czyli w wyszukiwarce Google.

Co oferujemy w zakresie prowadzenia Google Ads?

  • Skonfigurujemy narzędzia analityczne, aby mieć stały wgląd do efektów kampanii. Dzięki nim zbierzemy dane na temat zdarzeń i konwersji. Otrzymasz ich podsumowanie w raporcie.
  • Wspólnie określimy cele – jakich klientów chcemy przyciągnąć, jakie konkretnie usługi pokazujemy.
  • Uruchomimy reklamę Google Ads.
  • Na bieżąco będziemy śledzić skuteczność reklamy i ją optymalizować.

Więcej o wymaganiach skutecznej reklamy Google Ads możesz przeczytać na naszym blogu.

Chcesz szybko dotrzeć do osób, które w tym momencie szukają usług biura rachunkowego? Sprawdź cennik i skontaktuj się z nami!

Chcesz podjąć współpracę? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Wybierz najdogodniejszy dla siebie sposób:

Możesz skorzystać z formularza. Odezwiemy się do Ciebie.