Social media

do budowania wizerunku

Jeżeli przyjaciel poleci nam konkretne biuro rachunkowe – bardzo prawdopodobne jest, że skorzystamy z jego sugestii, bo już na starcie ma od nas olbrzymi kredyt zaufania. Media społecznościowe mogą działać tak samo jak polecenia znajomych, tylko na znacznie większą skalę! Odpowiednio prowadzony profil zbuduje zaufanie do Twojej marki.

Około 70% nowych klientów sprawdza fanpage marki przed zakupem produktu lub usługi.

Jeżeli nie będzie Cię w mediach społecznościowych, albo Twój profil będzie zaniedbany, a ostatni wpis pochodzi sprzed roku – możesz mieć pewność, że potencjalny klient wybierze konkurencję, która zadba o swój wizerunek w sieci.

Dlaczego musisz prowadzić media społecznościowe?

Budują relacje

W social mediach możesz nawiązać bezpośrednią rozmowę z klientami: odpowiadając na pytania, dzieląc się cennymi informacjami. Relacje przekładają się na zaufanie klientów.

Kreują wizerunek firmy

W social mediach możesz nawiązać bezpośrednią rozmowę z klientami: odpowiadając na pytania, dzieląc się cennymi informacjami. Relacje przekładają się na zaufanie klientów.

Promocja usług i ofert

To doskonałe miejsce do promowania usług i ofert. Przekonajmy potencjalnych klientów, dlaczego warto skorzystać właśnie z usług Twojego biura rachunkowego.

Dlaczego warto oddać profile w mediach społecznościowych w nasze ręce?

  • W ramach współpracy będziemy wymyślać i publikować regularnie wpisy na Twoim profilu. Dzięki temu pokażesz się potencjalnym klientom i udowodnisz, że masz wiedzę, umiejętności i warto z Tobą współpracować. Nawet, jeżeli nie szukają księgowego w tym momencie, chętnie będą obserwować Twój profil. W efekcie będą o Tobie pamiętać także za kilka miesięcy szukając usług księgowych.
  • Nie publikujemy fragmentów ustaw, tylko treści zrozumiałe dla przedsiębiorców. To wyróżni Cię od konkurencji, a odbiorcy chętnie będą zaglądać na Twój profil.

Social media to miejsce, w którym pomiędzy budowaniem relacji i dzieleniem się wiedzą wplatasz reklamę – a dzięki różnorodności na profilu nie jest ona nachalna.

Pamiętaj, że budowa zaufania i relacji w internecie to proces, który trwa. Efekty nie pojawią się natychmiast, ale z perspektywy czasu: warto!

  • Zajmujemy się profilami kompleksowo, od założenia kont (jeśli jeszcze ich nie masz) i uzupełnienia profilu, przez comiesięczne przygotowanie harmonogramu publikacji (nie musisz samodzielnie wymyślać tematów!), po stworzenie treści i grafik oraz ich publikacje. 
  • Po Twojej stronie zostaje jedynie sprawdzenie wpisów pod kątem merytorycznym (choć korzystamy z wielu rzetelnych źródeł, dzięki czemu konieczność poprawek jest naprawdę sporadyczna).
  • Poza publikacją wpisów korzystamy także z reklamy, aby dotarły do większej liczby osób (potencjalnych klientów). Po co publikować coś, czego nikt nie przeczyta? Zdecydowanie wolimy widzieć konkretne efekty, które możemy osiągnąć właśnie dzięki płatnej promocji postów.

Chcesz, abyśmy sprawili, że Twoje biuro rachunkowe będzie miało wizerunek eksperta w dziedzinie rachunkowości w social mediach? Sprawdź cennik i skontaktuj się z nami!

Chcesz podjąć współpracę? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Wybierz najdogodniejszy dla siebie sposób:

Możesz skorzystać z formularza. Odezwiemy się do Ciebie.